Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бічні вікна | Є |
| Источник питания | Сонячна батарея та змінні літієві батареї 1хCR2450 |
| Захист | Завжди до DIN 16 |
| Кількість сенсорів | 2 |
| Оптичний клас світлофільтра | 1/1/1/2 |
| Рейтинг TIG AMP | AC TIG > 10A; DC TIG > 30A. |
| Ремінь | 1 шт |
| Рабочая температура | від -5°C до +55°C |
| Розмір оглядового вікна | 94х30 мм |
| Світлий стан | DIN 3 |
| Темний стан | DIN 11 |
| Температура зберігання | від -20°C до +70°C |
| Упаковка | Картонная |
| Установчий розмір фільтра | 108х50.8х5 мм |
| Час запізнювання | Автоматичний |
| Час затемнення | 1/15000 S |
| Чувствительность | Автоматична |
Информация для заказа
- Цена: 285 ₴












