Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | Немає |
| Внутренний диаметр | 35 мм |
| Глибина пропила | при 45° – 40 мм, при 90° – 60 мм |
| Диаметр диска | 185 х 1.2 х 20 мм |
| Зарядное устройство | Немає |
| Внешний диаметр | 40 мм |
| Класс защиты | III |
| Угол резки | 0 - 45° |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Наявність лазера | Немає |
| Параллельный упор | Є |
| Розмір подошви | 140 х 300 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Уровень защиты | IP20 |
| Уровень звукового давления | LpA = 91,47 дБ(А), K = ±3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 102 дБ(А), K = ±3 дБ(А) |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Упаковка | Картонная |
| Число оборотів холостого ходу | 5400 об/хв |
| Швидка зупинка диска | Немає |
| Шестигранный ключ | 1 шт - 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 985 ₴












