Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аварійне гальмо | Є |
| Автоматична змащення ланцюга | Є |
| Аккумулятор | 1 шт - 8Аг |
| Вес | Вся комплектація – 6,5 кг |
| Зарядное устройство | 1 шт - 4А |
| Защитный кожух | Є |
| Класс защиты | III |
| Ключ | 1 шт |
| Шаг цепи | 3/8"Lp |
| Количество звеньев | 56 зв |
| Ланцюг | 1 шт |
| Напруга акумулятора | 1 х 40 В |
| Натяжка ланцюга | Ключова |
| Объем масляного бака | 110 мл |
| Охлаждение | Воздушное |
| Плавный пуск | Є |
| Робоча довжина шини | 16" (40см) |
| Рівень вібрації м / с2 | 3.1 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Уровень защиты | IPX0 |
| Уровень звукового давления | LpA = 90,3 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 105 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Упаковка | Картонная |
| Число оборотів холостого ходу | 9800 об/хв |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 24,6 м/с |
| Шина | 1 шт |
| Ширина хвостовика ланцюга | 1,3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 140 ₴












