Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для змащення | Є |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аварійне гальмо | Є |
| Аккумулятор | 1 шт - turbo 20/4 |
| Вес | Вся комплектація – 3.1 кг |
| Викрутка | 1 шт |
| Двигатель | Безщітковий |
| Длина шины | 12" (304 мм) |
| Зарядное устройство | 1 шт - слайдер 2А |
| Змащення ланцюга | автоматична |
| Класс защиты | III |
| Ланцюг | 1 шт |
| Натяжка ланцюга | Без ключова |
| Номинальное напряжение | 20 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,5 м/с2; K = ± 3.8 м/с2 |
| Уровень звукового давления | LpA = 93 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 104 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Упаковка | Картонная |
| Число оборотів холостого ходу | 6300 об/хв |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 12 м/с |
| Шина | 1 шт |
| Ширина хвостовика ланцюга | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 940 ₴












