Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Объем масляного бака | 110 мл |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аварійне гальмо | Є |
| Автоматична змащення ланцюга | Є |
| Аккумулятор | Немає |
| Вес | Вся комплектація - 5,5 кг |
| Зарядное устройство | Немає |
| Защитный кожух | Є |
| Класс защиты | III |
| Шаг цепи | 3/8"Lp |
| Количество звеньев | 56 зв |
| Ланцюг | 1 шт |
| Напруга акумулятора | 2 х 20 В |
| Натяжка ланцюга | Безключова |
| Охлаждение | Воздушное |
| Плавный пуск | Є |
| Робоча довжина шини | 40 см |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,188 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Уровень защиты | IPX0 |
| Уровень звукового давления | LpA = 83,87 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 103,87 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Упаковка | Картонная |
| Число оборотів холостого ходу | 7500 об/хв |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 12 м/с |
| Шина | 1 шт |
| Ширина хвостовика ланцюга | 1.3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 900 ₴












