Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Комплектация | |
| Параллельный упор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | Немає |
| Глибина пропила | при 45 ° - 45 мм, при 90 ° - 58,5 мм |
| Диаметр диска | 165 х 1,6 x 20 мм |
| Зарядное устройство | Немає |
| Класс защиты | III |
| Угол резки | 0 - 45° |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Наявність лазера | Немає |
| Плавный пуск | Є |
| Розмір подошви | 131 х 277 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,3 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Уровень защиты | IP20 |
| Уровень звукового давления | LpA = 74,3 дБ(А), K = ±3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 89 дБ(А), K = ±3 дБ(А) |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Упаковка | Картонная |
| Число оборотів холостого ходу | 5200 об/хв |
| Швидка зупинка диска | Є |
| Шестигранный ключ | 1 шт - 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 300 ₴












