Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | Немає |
| Двигатель | Безщітковий |
| Зарядное устройство | Немає |
| Количество скоростей | 2 шт |
| Максимальная глубина реза | 65 мм |
| Максимальна ріжуча здатність деревини | 65 мм |
| Максимальна ріжуча здатність сталі | 8 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 8 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Уровень звукового давления | LpA = 78 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Упаковка | Картонная |
| Хід пили | 15 мм |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 3000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 425 ₴












