Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикатор заряда батареи | Є |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | Немає |
| Вес | Вся комплектація - 1 кг |
| Зарядное устройство | Немає |
| Затискний розмір | 20 - 63 мм |
| Кейс | Немає |
| Кількість ТЕН-ів | 2 шт |
| Кількість отворів для встановлення насадок | 2 шт |
| Насадка | 6 шт - 20, 25, 32, 40, 50, 63 мм |
| Номинальное напряжение | 20 В |
| Номинальная мощность | 280 Вт |
| Регулировка температуры | Є |
| Температура нагрівального елементу | 0 - 340 °C |
Информация для заказа
- Цена: 990 ₴











