Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | 1 шт - 20В; 2 Аг |
| Вес | Вся комплектація – 1.8 кг |
| Двигатель | Безщітковий |
| Длина шины | 6", 8" (152 мм/203 мм) |
| Зарядное устройство | Штекерний – 1 шт 1 А |
| Змащення ланцюга | Напівавтоматична |
| Класс защиты | III |
| Ланцюг | 2 шт |
| Натяжка ланцюга | Без ключова |
| Номинальное напряжение | 20 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 4,178 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Уровень звукового давления | LpA = 80 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Число оборотів холостого ходу | 4600 об/хв |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 6 м/с |
| Шина | 2 шт |
| Ширина хвостовика ланцюга | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 635 ₴












