Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | Вся комплектація - 16,6 кг |
| Диск | 1 шт |
| Диаметр диска | 355 мм |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Класс защиты | II |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Напряжение | 220 - 240 В |
| Мощность | 4000 Вт |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,56 м/с2, К = ± 1,5 |
| Уровень звукового давления | LpA = 93,3 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 104,3 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Упаковка | Картонная |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 3900 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 8 220 ₴












