Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | 2 шт - 4Аг |
| Зарядное устройство | 1 шт. |
| Кейс | Є |
| Класс защиты | III |
| Максимальне зусилля клепки (Н) | 10000 |
| Мундштуки | 3 шт |
| Мінімальна відстань від краю (мм) | 26 |
| Набір змінних кулачків | Є |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Рабочая температура | -5°C до 50°C |
| Розмір алюмінієвих заклепок (мм) | 2,4 - 6,0 |
| Розмір заклепок зі сталі та нержавіючої сталі (мм) | 2,4 - 5,0 |
| Рівень вібрації м / с2 | 1,082 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Уровень защиты | IP20 |
| Уровень звукового давления | LpA = 73,8 дБ (А); K = ± 5 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 81,8 дБ (А); K = ± 5 дБ (А) |
| Температура зберігання | 0°C до 50°C |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип заклепок | Заклепки витяжні (глухі) |
| Хід (мм) | 25 |
Информация для заказа
- Цена: 6 000 ₴












