Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.67 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | Немає |
| Длина шланга | 5 м |
| Еквівалентна потужність | 154 / 198 /260 Вт |
| Зарядное устройство | Немає |
| Кейс | Є |
| Класс защиты | III |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Насадка | 6 в 1 |
| Перехідник для емності | 1 шт |
| Потік води (л/год) | 100 / 150 / 180 |
| Регульована насадка для піни | 1 шт |
| Режим работы | 3 рівні: низький, середній, високий |
| Розпилювальний пістолет | 1 шт |
| Рівень вібрації м / с2 | 0,918 м/с2, К = ± 1,5 |
| Уровень защиты | IPX0 |
| Уровень звукового давления | LpA = 42,6 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 53,6 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Споживаний струм (А) | 8 / 10.3 / 13.5 |
| Температура води (°C) | від 0 до 40 |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип насоса | Трипоршневий |
| Давление | 22 / 27 /30 Бар |
| Тримач для шлангу | 1 шт |
| Фильтр | 1 шт |
| Швидкознімний роз'єм | 1 шт |
| Шланг для води | 5 м |
Информация для заказа
- Цена: 3 270 ₴












