Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | Немає |
| Вес | вся комплектація - 1,8 кг |
| Зарядное устройство | Немає |
| Класс защиты | III |
| Матриця | 1 шт |
| Мінімальний радіус кривої (мм) | 45 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Плавный пуск | Є |
| Пуансон | 2 шт (5 мм) |
| Рівень вібрації м / с2 | 5 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Уровень защиты | IPX1 |
| Уровень звукового давления | LpA = 87 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Товщина листа для різання Алюміній (мм) | 2,5 |
| Товщина листа для різання Високовуглецева сталь (мм) | 1,6 мм |
| Товщина листа для різання Нержавіюча сталь (мм) | 1,2 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Число оборотів холостого ходу | 2200 об/хв |
| Шестигранні ключі | 2 шт - 2,2 і 4 мм |
| Ширина розрізу (мм) | 5 |
Информация для заказа
- Цена: 2 820 ₴












