Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | Немає |
| Глибина пропила | при 45° - 47 мм, при 90° - 67 мм |
| Диаметр диска | 165 х 1.6 х 20 мм |
| Зарядное устройство | Немає |
| Класс защиты | IPXO |
| Угол резки | 0 - 67° |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Наявність лазера | Немає |
| Наличие подсветки | Є |
| Параллельный упор | Є |
| Плавный пуск | Є |
| Розмір подошви | 130 х 265 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Уровень звукового давления | LpA = 91,47 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 99,47 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Швидка зупинка диска | Є |
| Шестигранный ключ | 1 шт - 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 045 ₴












