Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | Вся комплектація - 0,5 кг |
| Класс защиты | III |
| Кут регулювання кронштейна | 0° - 90° |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Мощность | лампи - 3 Вт |
| Рабочая температура | від 4°C до 40 °C |
| Уровень защиты | IP20 |
| Сила світлового потоку | 300 Лм |
| Упаковка | Картонная |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴











