Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | 1 шт - 4Аг Energy |
| Вес | Вся комплектація - 2,03 кг |
| Зарядное устройство | 1 шт - слайдер 2А |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Максимальный крутящий момент | 180 Нм |
| Напряжение | 20 В |
| Режим работы | 4 режими на закручування та 3 режими на відкручування |
| Рівень вібрації м / с2 | 7.12 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Уровень звукового давления | LpA = 73.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 84.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип патрона | 1/4" HEX |
| Упаковка | Картонная |
| Частота удару | 0 - 2600 уд/хв |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 3000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 100 ₴












