Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | Вся комплектація - 4.3 кг |
| Гофрована гнучка труба | 1 шт |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Диаметр трубы | 1 " |
| Категорія захисту | I |
| Класс защиты | IPX8 |
| Кран | 1 шт |
| Максимальна заглибна глибина | 7 м |
| Максимальная производительность | 5200 л/год |
| Максимальная температура окружающей среды | 35 °C |
| Максимальний натиск | 11 м |
| Напряжение | 220 - 240 В |
| Перехідник під шланг | 1 шт |
| Мощность | 400 Вт |
| Складна стійка | з 3х частин |
| Упаковка | Картонная |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 1 890 ₴











