Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | Немає |
| Вес | вся комплектація - 5,3 кг |
| Додаткова рукоять | Є |
| Еквівалентна потужність | 324 Вт |
| Зарядное устройство | Немає |
| Класс защиты | III |
| Максимальна відстань викиду | 6 м |
| Максимальна глибина очищення | 150 мм |
| Номинальное напряжение | 20 В |
| Регулювання кута викиду | від -35° до 35° |
| Рівень вібрації м / с2 | 1,43 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Уровень защиты | IPX1 |
| Уровень звукового давления | LpA = 76,2 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Упаковка | Картонная |
| Число оборотів холостого ходу | 2700 об/хв |
| Ширина очищення | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 900 ₴











