Вибратор по бетону Procraft CV1200 (с булавой 3 м)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Булава | 1 шт (3 м) |
| Довжина булави | 3 м |
| Діаметр булави | 35 мм |
| Напряжение | 220 - 240 В |
| Мощность | 1200 Вт |
| Рівень вібрації м / с2 | 1,41 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Упаковка | Картонная |
| Число оборотів холостого ходу | 4000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 610 ₴









