Аккумуляторный опрыскиватель Procraft AS8
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Длина шланга | 120 см |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | 1 шт - 12В 2Аг |
| Брандспойт | Сталевий, збірний, 38-63 см |
| Вес | 2,5 кг вся комплектація |
| Дистанція обприскування | 4 м |
| Допустима робоча температура | від 0 до +60°C |
| Зарядное устройство | 1 шт - штекер 1А |
| Класс защиты | III |
| Максимальний робочий об'єм | 8 л |
| Ремінь | 2 шт |
| Рабочее давление | 0,6 - 2,0 атм |
| Розхід | 0,3 - 0,5 л/хв |
| Сила струму насоса | 0,8 - 1,1 А |
| Упаковка | Картонная |
| Время работы от аккумулятора | 110 - 150 хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 470 ₴












