
Акумуляторна ланцюгова пила Procraft PKA38 + 1 акб 4Аг + ЗП charger20/1 + Олива для ланцюга 1л
5 430 ₴
- Нет в наличии
- Код: 382421
+380 (50) 889-81-38
Менеджер- +380 (73) 889-81-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторна ланцюгова пила Procraft PKA38 + 1 акб 4Аг + ЗП charger20/1 + Олива для ланцюга 1л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pro Craft |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2, 4, 8 Аг |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аварійне гальмо | Є |
| Автоматична змащення ланцюга | Є |
| Аккумулятор | немає |
| Вес | 0,675 кг |
| Двигатель | Безщітковий |
| Длина сетевого кабеля | 1.4 м |
| Длина шины | 304 мм |
| Зарядное устройство | немає |
| Захист від перезаряду | Є |
| Захист від перерозряду | Є |
| Защита от короткого замыкания | Є |
| Защита от перегрева | Є |
| Защитный кожух | 1 шт. |
| Индикатор заряда батареи | Є |
| Класс защиты | II |
| Количество звеньев | 45 шт |
| Ланцюг | 1 шт |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Напряжение | 220 В |
| Напряжение зарядки | 20 В |
| Об `єм | 1 л ± 1,5% |
| Плавный пуск | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 5 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Сечение проволоки | 2 х 0.5 мм2 |
| Сила тока | 2 А |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Тип акумуляторів | Li-ion |
| Тип батареи | Високострумова |
| Упаковка | Є |
| Уровень защиты | IPX0 |
| Уровень звукового давления | LpA = 86.2 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Шина | 1 шт |
| Ширина хвостовика ланцюга | 1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 430 ₴











