
Акум пила Procraft PKA24Li + Акумуляторна коса Procraft PTA24 + Олива 200 мл
3 195 ₴
- Нет в наличии
- Код: PKA24LI_PTA24_200ml
+380 (50) 889-81-38
Менеджер- +380 (73) 889-81-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Аккум пила Procraft PKA24Li + Аккумуляторная коса Procraft PTA24 + Олива 200 мл
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pro Craft |
| Тип штанги | Телескопическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | немає |
| Вибрация | 5,261 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Викрутка | 1 шт |
| Двигатель | Щітковий |
| Длина шины | 6" / 152 мм |
| Довжина штанги коси | 45 - 80 см |
| Діаметр різу | 150 мм |
| Зарядное устройство | немає |
| Класс защиты | II |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Ланцюг | 1 шт |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Натяжка ланцюга | Ключова |
| Нож | 2х лопастной металевий - 2 шт, 2х лопастной пластмасовий - 5 шт, диск 148х5 мм 40T - 1 шт |
| Номинальная мощность | 20 В |
| Об `єм | 200 грам |
| Плавный пуск | Немає |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 94,57 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Система автоматичного змащення ланцюга | Немає |
| Тип акумуляторів | Li-ion |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Уровень защиты | IPX0 |
| Уровень звукового давления | LpA = 86,57 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Число оборотів холостого ходу | 3500 об/хв |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 5,19 м/с |
| Шина | 1 шт |
Информация для заказа
- Цена: 3 195 ₴











