Аккумуляторная газонокосилка Procraft PLM20 (без АКБ и ЗУ)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | Немає |
| Высота скашивания | 6 рівнів: від 25 мм до 75 мм |
| Двигатель | Безщітковий |
| Диаметр задних колес | 203 мм |
| Диаметр передних колес | 152 мм |
| Зарядное устройство | Немає |
| Ключ | 1 шт |
| Номинальная мощность | 2 х 20 В |
| Обсяг травозбірника | 35 л |
| Підтримка оборотів | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 0,37 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Уровень звукового давления | LpA = 72,8 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Функція мульчування | Є |
| Число оборотів холостого ходу | 3300 об/хв |
| Ширина скошування області | 370 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 460 ₴












