Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вібрація задньої ручки | 3.107 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Вібрація передньої ручки | 2.677 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Додаткова регулювальна ручка | 1 шт. |
| Диаметр диска | 150 мм |
| Класс защиты | II |
| Напряжение | 220 - 240 В |
| Насадка | 1 шт. |
| Мощность | 1000 Вт |
| Уровень защиты | IPX0 |
| Уровень звукового давления | LpA = 86 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Хід ексцентрика | 20 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2000 - 4800 об/хв |
| Щітки | 1 пара |
Информация для заказа
- Цена: 3 600 ₴












