Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Амперна навантаження | 20 - 180 А |
| Вес | 14,5 кг |
| Довжина кабелю держателя електродів | 2,8м; Максимальний струм – 200 А |
| Довжина кабелю затиску на масу | 2,2м; Максимальний струм – 300 А |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Діаметр застосовуваних електродів | 2 - 5,0 мм |
| Діаметр котушки з дротом | 200 мм |
| Ефективність, % | 85 |
| Зварювальний дріт | 0,8 мм; 5кг |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт |
| Зварювальний кабель з зажимом на масу | 1 шт |
| Класс защиты | IP21S |
| Маска | 1 шт |
| Напряжение | 220 - 240 В |
| Потужність споживана, кВт | 6,5 кВт |
| Прикладний зварювальний пруток | 0,6 - 1,0 мм |
| Робочий цикл при максимальному струмі (%) | 30% при 40 °C |
| Рукав | 1 шт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Скорость подачи | 2,5 - 12 м/хв |
| Щітка - молоток | 1 шт |
Информация для заказа
- Цена: 8 310 ₴












