
Бензопила Procraft GS450 + Олива 2T 1л + Олива для ланцюга Procraft 1л
3 180 ₴
- Нет в наличии
- Код: GS450_oliva
+380 (50) 889-81-38
Менеджер- +380 (73) 889-81-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Бензопила Procraft GS450 + Олива 2T 1л + Олива для ланцюга Procraft 1л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pro Craft |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вібрація задньої ручки | менше 5,5 м/с2 |
| Вібрація передньої ручки | менше 5,5 м/с2 |
| Длина шины | 45 см |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Ланцюг | 72 зв |
| Об `єм | 1 л ± 1,5% |
| Обсяг паливного бака | 550 мл |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Робочий об'єм двигуна | 52 СС |
| Співвідношення: бензин/масло | 1:32 — 1:50 |
| Стандарт API | TC |
| Тип двигателя | Двотактний |
| Тип масла | полусинтетика |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Число оборотів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Шина | 45 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 180 ₴











