Шуруповерт Procraft PA18DFR Extra new - професійний електроінструмент, призначений для монтажних і будівельних робіт. Пристрій дозволяє працювати незалежно від наявності джерела живлення, розширюючи можливості майстра. Технічні характеристики шуруповерта Модель оснащена швидкозажимним DFR-патроном з діаметром 10 мм для швидкої установки насадок. Є дві робочі швидкості: перша - до 350 обертів на хвилину, друга - до 1200 обертів на хвилину. Ручне регулювання обертів шляхом плавного натискання на кнопку. Літієво-іонний акумулятор з ємністю 2 А/г дозволяє працювати, не перериваючись на підзарядку. Функція регулювання напряму обертання - можна вкручувати і викручувати шурупи і саморізи. Є система захисту від перегріву. Переваги пристрою Завдяки прогумованому корпусу, невеликій вазі і збалансованій конструкції шуруповерт зручно лежить в руці, забезпечуючи точність проведених робіт. У комплекті є два акумулятори і зарядний пристрій - поки ви працюєте з однією батареєю, другу можна поставити на зарядку, що забезпечить безперервність роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pro Craft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | 2 шт. |
| Гнучкий Вал | 1 шт. |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Емкость батареи | 2 Аг |
| Зарядное устройство | 1 шт. |
| Класс защиты | III |
| Максимальный крутящий момент | 28 Нм |
| Напруга зарядного пристрою | 220 В |
| Номинальное напряжение | 20 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1 ступінь 0-350 об/хв, 2 ступінь 0-1200 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 565 ₴












