Лобзик PROCRAFT ST1000 може бути використаний для розпилу алюмінію, металу, деревини або пластику. Потужність електродвигуна становить 1000 Вт, якої більш ніж достатньо для забезпечення стабільності роботи апарату в усіх режимах. Особливості пристрою Корпус виготовляється з ударостійкого пластику, здатного витримувати високі експлуатаційні навантаження навіть при розпилі найміцнішого матеріалу. Є три режими коливального ходу, які можна налаштовувати вручну. Фіксація полотна проводиться за допомогою спеціального швидкозатискного патрона. Це забезпечує надійність кріплення розхідників і можливість їх швидкої заміни при необхідності. В апарата також є невелика похила плита, яка дозволяє рух у діапазоні 45 градусів. Це зручно для точкового підлаштування під потреби користувача. Комплектація У комплект до пристрою входить: шестигранник, що слугує для регулювання підошви; пилки, призначені для різних матеріалів; посібник з використання; коннектор для підключення до витяжки (пиловідсмоктування); керівництво користувача; гарантійний талон.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Вес | 2.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Угол резки | 0-45° |
| Напряжение | 220В |
| Наявність лазера | Немає |
| Наличие подсветки | Немає |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Пилки | 3 шт. |
| Мощность | 800 Вт |
| Регулювання оборотів | Є |
| Ріжуча здатність | 80 мм |
| Упорна лінійка | Є |
| Частота тока | 50Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-3000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 470 ₴










